Sveiciens no Uģa!

Sveiciens visiem Veloklubs.lv forumā!

Laikam būs jāizkustina ledus un pirmajam jāizveido sava iepazīšanās tēma.

Mani sauc Uģis, esmu 32 gadus vecs un dzīvoju Jūrmalā. Mani hobiji, kā jau var nojaust, ir braukšana ar velosipēdu un mājas lapu veidošana. Interesē viss, kas ir saistīts ar velosipēdiem un IT sfēru.

IT sfēra man ir ļoti tuva, jo mans pamatdarbs arī ir saistīts ar to.

Brīvajā laikā patīk arī skatīties dažādas tematikas dokumentālās filmas, sēņot, makšķerēt, kā arī vienkārši nodoties pastaigu priekam.

Ar velosipēdu ikdienā braucu pa Jūrmalas mežiem un kāpām, bet mēdzu izrauties arī kaut kur tālāk Latvijā. Diemžēl, ārzemēs ar velosipēdu vēl neesmu braucis, bet nākošgad ir plāns šo mērķi piepildīt.

Ar divriteni braucu kopš 3 vai 4 gadu vecuma. Kā es iemācījos ar to braukt? Man dārzā bija diezgan gara betona terase. Tēvs iedeva māsas divriteni (viņa bija nedaudz vecāka par mani), nolika blakus divus velosipēda ķieģeļus un parādīja, kā uzkāpt uz velosipēda. Pāris reizes iestūma, pēc tam teica, lai pats trenējos un mēģinu aizbraukt līdz terases galam (lasīt - sienai).

Pēc vairākiem mēģinājumiem (precīzi jau neatceros, cik) ietriecos sienā nobraucot visu terases garumu. Ideju sapratu, noliku velosipēdu uz zemes dārzā, blakus ķieģelīši un jau varēju braukt apkārt dārzam. Kopš tā laika braucu visu laiku, ar kādu gadu vai divus ilgu pauzi tad, kad biju sasniedzis pilngadību.

Pa šo laiku esmu uzspējis nomainīt 7 velosipēdus, un šobrīd braucu ar full suspension Cube Stereo ONE22 HPC EX 29 velosipēdu.

Rezervītē (lasīt - remontā līdz pavasarim :)) ir Cube Stereo 120 race fullītis. Plānos ir to izmantot dažādiem eksperimentiem un nokaušanai ziemas periodā.

Pievienoju klāt sava tagadējā velosipēda bildi - manuprāt esmu atradis lielisku velosipēdu (paldies fans.lv par lielisko atlaidi).

Čau!