Mājas lapas uzlabojumi

Čau!

Kādu funkcionālu vai kādus uzlabojumus tu vēlētos redzēt mūsu mājas lapā?

Kā jau, iespējams, kāds no Jums ir pamanījis, mājas lapā ik pa laikam parādās kāda jauna fīča. Ja no sākuma Veloklubs.lv bija tikai blogs, tagad tas jau ir apaudzis ar velo biznesu katalogu (vietas), skaidrojošo vārdnīcu, saitēm, pasākumu sarakstu un dažādiem rīkiem.

Tikko tika izveidots arī forums, nākošais darbs, pēc tam, kad mājas lapa būs savesta kārtībā (ir šis tas, kas vēl nav pabeigts), ir ieplānota sadaļa, vai pat drīzāk, atsevišķa lapa - velokarte.lv.

Šī mājas lapa būs pilna ekrāna izmēra karte, ar lielām slāņu opcijām (Google maps, OpenStreet Maps, streetview, yandex satellite, Strava heatmap) - kopumā ap 30 - 40 slāņiem.

Tāpat šajā kartē varēs ielādēt GPX un citus navigācijas failus, lai pētītu detalizētu informāciju par maršrutu (augstums, specifiski posmi u.t.t.), šajā kartē varēs pievienot savus maršrutus, lai dalītos ar citiem.

Vēl karte tiks savienota ar Wikipedia bildēm - ieslēdzot šo funkciju, uz kartes parādīsies “punkti”, kur katram ir kāda bilde - diezgan interesanta “fīča”. Tāpat būs atzīmētas velo remonta, nomas vietas, dzelzceļas stacijas, ūdens uzpildes vietas (daudz kur vēl ir pieejamas publiskas ūdens spices utml), kā arī daudz kas cits.

Varbūt ir kādi ieteikumi, ko vēl vēlētos redzēt šajā kartē, neskaitot augstākminēto?

Būsu pateicīgs par jebkādiem ieteikumiem!