Fidlock magnētiskā pudele

Vēlējos uzrakstīt savu atsauksmi par Fidlock magnētisko pudeli un tās turētāju.

Šo pudeli iepriekšējā gadā iegādājos Bike24, jo apnika, ka braucot pa kārtīgām saknēm vai akmeņainām vietām parastais pudeles turētājs nespēj noturēt pudeli kopā. Mēģināju visu, gan silikona maliņas turētājam, pārāk mazu turētāju priekš pudeles - lai tik turās ciešāk - nekas nelīdzēja. Visvairāk kaitina tas, kad pudele izkrīt un nokļūst zem riepas.

Palasot atsauksmes par Fidlock, nolēmu to iegādāties un varu teikt, ka produkts ir tiešām labs. Man gan ir viena lieta, kas ļoti nepatīk, tāpēc beigās atteicos no pudeļu turētāja vispār un pārgāju uz ūdens konteineri, ko varu ievietot savā somā un izvadīt ārā dzeršanas trubiņu. Vairs nekad neizmantošu pudeļu turētājus.

Kādi plusi ir Fidlock pudeļu turētājam?

  • Vienkārša montāža (tāpat kā citiem pudeļu turētājiem, bet šo pieskrūvēt ir vēl ērtāk, jo nav ar instrumentu jāizliecās 101 pozā, lai ieskrūvētu turētāju vietā.
  • Pudele nekrīt nost. Jā, tik tiešām, nevienu reizi nenokrita, es pat speciāli testēju, lēkāju, pat ar kāju pa to spēru, lai pārliecinātos, ka paliks savā vietā. Palika. Iesaku!
  • Ja kāda no detaļām nolietojas, to var pasūtīt atsevišķi. Tiesa, bike24 piegāde maksā 15 eur, Latvijā neesmu redzējis, ka kāds tirgotu (vismaz tobrīd).
  • Uz pudeli ir nedaudz jāuzspiež, lai padzertos. Tādā veidā var izvairīties no nejaušas ūdens “izplūdes” un aizrīšanās. Varbūt vienkārši esmu neveikls. Pudele spiežas viegli.
  • Korķi var ātri un viegli atvērt.
  • Pudele nesāk smirdēt tik ātri, kā citas, kuras esmu mēģinājis (jā, zinu, ka jāmazgā, bet dažreiz esmu slinks :slight_smile: ).

Kādi, manuprāt, ir mīnusi šim turētājam?

  • To atbloķēt (lasi - noņemt no stiprinājuma) var tikai uz vienu pusi - uz labo. Agrāk no turētāja pudeli vienmēr ņēmu ar kreiso roku, tāpēc šīs izmaiņas man bija ļoti neierastas. Kamēr pieradu, pagāja krietns laiks, un tāpat pilnībā neadaptējos.

Jebkurā gadījumā - cena par produktu un tā funkcionalitāti, manuprāt, ir laba, un iesaku tiem, kas pudeli ņem ar labo roku.

Zemāk pievienoju īsu Instagram video, kur pudeles komplekts redzams darbībā.

Spied šeit, lai apskatītu video.